Ana sayfa

 

Antalya size her zaman coşkulu ve keyifli şeyler sunar!

 

Antalya için en büyük şey Antalya'da iyi zamanda ve sizin ve aileniz için doğru yerde tatildir. Antalya tatili için rezervasyon yaptıysanız hayatınız için önemli büyük bir şeye ilk adımı atmış oldunuz. Antalya'da tatil her zaman iyidir ve sizin için olağanüstü bir deneyim olacak. Bu deneyimi Antalya'da yapılacak şeylere katılarak taçlandırın.

 

Antalya'ya varmadan önce ya da Antalya havalimanından otelinize transferiniz esnasında Antalya'da yapılacak en iyi şeyler düşünün! Düşünün ve Vigo Tours web sayfasına bakmak için buraya tıklayınız.

 

Antalya havalimanından tatil yapacağınız otelin mesafesi yaklaşık 30 dakika ile 1,5 saat arasında değişir. Eğer Kaş ya da Kalkan'da tatil rezervasyonu yaptıysanız Antalya havalimanından otelinize transfer yolculuğunuz 2 saati biraz aşacaktır. Ancak Antalya'da tatil gibi Antalya'nın yolları da büyük keyif verir. Antalya havalimanından otelinize giderken ilgi çekici manzaralı yollardan geçeceksiniz, ve müthiş keyif alacaksınız.

 

Antalya'nın en çok tercih edilen, ya da daha en yoğun otel kapasitesi olan bölgeleri sırasıyla Alanya, Side, Belek ve Kemer bölgeleridir. Gerek bu şehirlerin merkezlerinde ve gerekse şehirler arasındaki yol üstünde denize sıfır ya da çok yakın yüzlerce otel bulunmaktadır. Antalya'nın Kundu bölgesi de önemi sayıda bir otel kapasitesine sahiptir. Antalya Kaleiçi (Eski Antalya) özel mimari tarzı ve özel statü otelleriyle çok farklıdır. Bu bölgelerin tatil özellikleri birbirinden farklıdır. Antalya'nın farklı tatil bölgelerinde tatil zevki de her bölgeye göre farklılıklar gösterir. Antalya' da tatil konusunda Sorularınız olursa a dan z ye her konuda bize yazabilirsiniz.

 

Herhangi biri Antalya'da yapılacaklardan bahsettiğinde, bu konuya çok dikkat ediyoruz çünkü odaklanmak ve üzerinde derinlemesine çalışmak bizim ana ilgi alanımızdır. İnsanlara bununla ilgili bazı yararlı ipuçları vermek ana hedefimizdir. Bunu sağlamakta mükemmel olmayabiliriz ama kesinlikle sizin için mükemmel şekilde çalışacağız.

 

Sıkça sorulan bir diğer soru, Antalya türkiye'de yapılacak en iyi şeyler. Bu konuda kesinlikle tavsiyelerde bulunabiliriz ama bu konu insanların beklentilerine göre değişir. Bazı insanlar, bazılarının sevdiği şeylerden hoşlanmaz. En azından son değil, kesinlikle ona odaklanıp size yararlı ipuçları sağlayabiliriz.

 

İnsanlar ayrıca Antalya'da kışın yapılması gerekenleri sordu. Cevap basit: İyi havalarda Antalya'da bazı destinasyonlardaki tekne turları dışında her şey mevcuttur ve iyidir. Bazı insanların denizde yüzdüğünü gördüğünüz sürece bu, kışın da Antalya'da yapılacak birçok şeye ve geziye katılabileceğiniz anlamına gelir. Ve evet, kimi insanlar bir Olympos teleferiği ile Tahtalı dağının zirvesine kar topu oynamaya giderken, kışın denizde birçok insanın yüzdüğünü göreceksiniz.

 

Bazı aileler, aileler için Antalya'da yapılacakları sordu. Önerecek çok şey var. Antalya'daki hemen hemen tüm aktiviteler güzel ve çocuklu aileler için uygundur. Dalış hakkında konuşursak, 14 yaş altı çocukların Türkiye'de tüplü dalış yapmalarına izin verilmiyor ama o zaman mutlaka ebeveynleri ile şnorkelli yüzme turuna katılabilirler. Ebeveynler dalarken, çocuklar aynı dalış teknesinden şnorkelle yüzebilirler. Ne güzel bir gün olabilir, değil mi?

 

Ve tatilcilerin bir kısmı Antalya Lara'da yapılacak şeyleri öğrenmek istedi. Lara, Antalya'nın şehir merkezinin doğu kısmına doğru güzel bir ilçesidir. Orada birçok otel var. Lara'da çok sayıda otel bulunsa da bu, Lara'nın belki de Antalya'nın tatil ve tatil aktiviteleri için çok özel bir yer olmadığı anlamına gelir. Lara'dan sonra bir Kundu var ve özel bir yerden bahsedecek olursak bu konuda Kundu'dan bahsetmemiz gerekiyor. Konu turistik ve turistik faaliyetler olunca Kundu konuşmak daha güzelken, insanların neden Lara'yı çok sorduğunu gerçekten bilmiyoruz.

 

Antalya merakınız takdir ediliyor!

 

Evet, dürüst olmak gerekirse, yapılacak birçok benzersiz şey ve Antalya'da yapılacak benzersiz şeyleri merak ediyorsanız, bunları Vigo Tours ile araştırabilirsiniz. 21 yıllık deneyime güveniyorsanız, Vigo Tours ekibinin yardımıyla birçok keyifli tatil aktivitesini öğrenebilirsiniz. Tatil asistanına ihtiyacınız varsa, Antalya'da Vigo Tours kesinlikle yanınızda. Sizden hiçbir şey beklemeden, sadece Türkiye'de keyifli bir tatil geçirmeniz için Vigo Tours'un ücretsiz bir hizmetidir.

 

Sorularla yapılan diğer bir soru ise Antalya şehir merkezinde yapılacaklar. Batı Antalya, Antalya şehir merkezi veya Antalya'nın doğusu aynı aktiviteleri sunar. Antalya'nın hiçbir ilçesi, Antalya'da yapılacak tatil aktiviteleri açısından farklı bir şey sunmuyor. Tüm ilçelerden veya Antalya'daki tüm otellerden Antalya'da sunulan tüm turlara katılabilirsiniz.

 

Antalya Side'de yapılacak şeyleri bilmeniz gerekirse, Side'de yapılacak şeyler için Vigo Tours web sayfasından kontrol etmelisiniz. Side, Antalya şehir yönetimine bağlı bir yer olmakla birlikte, Side kendine has özellikleri ile bağımsız bir tatil beldesidir. Side kesinlikle Antalya değil. Tatil denilince Side ve Antalya, a'dan z'ye pek çok şeyden ayrılmalıdır. Bilmeye değer!

 

İşte bir öncekiyle aynı konu: Antalya'da Side'de yapılacaklar. Side, Antalya şehir merkezine yaklaşık 75 km ve Antalya havaalanına 65 km uzaklıkta bir başka (ve aslında çok özel) tatil beldesidir. Türkiye'ye tatil trafiğinin Side ile başladığını söylemek yalan olmaz. Uzun zaman önce, 80'li yıllarda Side'de turizm başladığında bu Antalya'daki turizmden çok daha farklı bir şeydi. Side ile ilgili bilgi için buraya tıklayınız.

 

İşte gerçekten düşünmemiz gereken bir başka konu: Side Antalya Türkiye'de yapılması gerekenler. Antalya, Türkiye'nin bir il şehridir. Side, Antalya iline aittir, ancak turizmde Side, Side olduğu için hiçbirine ait değildir. Side, turizmin başlı başına bir markadır. Side sadece Antalya ilinin değil tüm Akdeniz'in incisidir. Deneyimlemeye değer!

 

"Antalya'da yapılacak en iyi şeyler" sorusunun bir başka versiyonu: Antalya'da yapılacak en iyi 10 şey .. Tatil boyunca 3'ten fazla şey yapılamasa da Vigo Tours Antalya'da yapılacak en iyi 10'dan fazla şeyi sunuyor. 10 günlüğüne Antalya'da tatilde olduğunuzu ve Antalya'daki tatilinizde en iyi 10 şeye zaman ayırdığınızı düşünün, bu günlük bir aktivite anlamına gelir Bunu yapabilir misiniz? Ya da belki 10'dan yapılacak en iyi 3 şeyi öğrenmek istersiniz. Antalya'da unutamayacağınız bir tatil için Vigo Tours'a yazmak, doğru şeyleri öğrenmeye başlamak olur.

 

Antalya yaşanacak çok güzel şeylerin olduğu bir yerdir,

 

Ve düşünme, sadece yap! Hiçbir şey kaybetmezsiniz ama çok kazanırsınız!

 

Ana sayfa